ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ KLINGSPOR 230X1.9x22.23
Code: 498438
In stock
Short Description
- DISC FOR : РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ
- OUTER DIAMETER : 230.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.23 мм
- THICKNESS : 1.90 мм
Shipping:
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL | 230X1.9x22.23 |
| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.90 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕТАЛ, ИНОКС |
| EAN | 4014855048953 |
No documents were found for this product

English 













