ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА СУХО РЯЗАНЕ RAIDER RD-DD23 150x2x22.2
Code: 135091
In stock
Short Description
- DISC FOR : УНИВЕРСАЛЕН
- OUTER DIAMETER : 150.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.20 мм
- THICKNESS : 2.00 мм
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-DD23 150x2x22.2 |
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 150.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.20 мм |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.360 kg |
| EAN | 3800972022669 |
No documents were found for this product

English 












