ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ RAIDER 115x2x22.2
Code: 435957
In stock
Short Description
- DISC FOR : УНИВЕРСАЛЕН
- OUTER DIAMETER : 115.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.20 мм
- THICKNESS : 2.00 мм
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | 115x2x22.2 |
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.20 мм |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕТОН, ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 3800123126413 |
No documents were found for this product

English 












