ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ KLINGSPOR 125X1.6x22.23
Code: 498445
In stock
Short Description
- DISC FOR : УНИВЕРСАЛЕН
- OUTER DIAMETER : 125.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.23 мм
- THICKNESS : 1.60 мм
Shipping:
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL | 125X1.6x22.23 |
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.60 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218325 |
No documents were found for this product

English 













