ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ BOSCH 230x2.4x22.23
Code: 420362
In stock
Short Description
- DISC FOR : УНИВЕРСАЛЕН
- OUTER DIAMETER : 230.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.23 мм
- THICKNESS : 2.40 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 230x2.4x22.23 |
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА РЯЗАНЕ НА ТУХЛА/БЕТОН |
| EAN | 3165140415958 |
No documents were found for this product

English 












