ПУШ ЛАМПА LEON LED 1X 0,3W RABALUX
Code: 488261
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 0.3 W
- SOCKET : LED
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЖЪЛТ
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MAXPOWER-W | 0.3 W |
| SOCKET | LED |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 10.00 см |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| WEIGHT | 0.800 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ,РАБОТИ С БАТЕРИИ |
| EAN | 5998250345659 |
No documents were found for this product

English 













