ДЕТЕКТОР KWB SAFETY-FIXX
Code: 460902
In stock
Short Description
- DETECTION DEPTH OF STEEL : 38 мм
- DETECTION DEPTH OF COPPER : 38 мм
- DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES : 38 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | SAFETY-FIXX |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 38 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION | Yes |
| WARNING SIGNAL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.290 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4009310116209 |
No documents were found for this product

English 
















