ЧАДЪР КАМБАНА Ф300CM HD HD-6651
Code: 123380
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 300.0 см
- HEIGHT : 255.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН
See credit plans
from3.77 €
/
7.37лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-6651 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 300.0 см |
| HEIGHT | 255.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 11.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С UV ПОКРИТИЕ |
| EAN | 8939972696152 |
No documents were found for this product

English 





















