ЧАДЪР Ф160X180CM GARDEN KINGS
Code: 237788
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : BEACH
- DIAMETER SM : 1.6 см
- HEIGHT : 1.80 см
- MATERIAL : метал/ПП
Shipping:
| Brand | GARDEN KINGS |
| KIND | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE | BEACH |
| DIAMETER SM | 1.6 см |
| HEIGHT | 1.80 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | метал/ПП |
| WEIGHT | 0.830 kg |
| EAN | 8710379417614 |
No documents were found for this product

English 


















