БЮРО IRIM NOVA 2 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
Code: 241816
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
- WIDTH : 1120.00 мм
- HEIGHT : 770.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.48 €
/
6.81лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NOVA 2 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| WIDTH | 1120.00 мм |
| HEIGHT | 770.00 мм |
| DEPTH-MM | 908.00 мм |
| EAN | 3800929062038 |

English 













