БЮРО ALPI САН РЕМО 80Х50Х74 СМ.
Code: 230950
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : САН РЕМО
- LENGTH : 800.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 740.00 мм
Shipping:
| Brand | ALPI |
| MODEL | САН РЕМО 80Х50Х74 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | САН РЕМО |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 740.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЛОТ ЗА КЛАВИАТУРА |
No documents were found for this product

English 

















