ProCORE18V най-мощни батерии на Bosch досега
ProCORE 18V 5.5Ah Professional е високопроизводителна акумулаторна батерия от системата Bosch ProCORE 18V, предоставяща мощност, отговаряща на 1800 W мощност на захранване от мрежата.

English 
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | PROCORE |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | BOSCH PROFESSIONAL 18V |
| TYPE | БАТЕРИЯ |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| KIND | Accumulatory |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 5.50 Ah |
| CHARGER INCLUDED | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.000 kg |
| WARRANTY | 6 MONTHS |
| EAN | 4059952560076 |