- Технология TRITECH™ стени с 3 слоя материали за по-голяма издръжливост(0,3мм).
- Cтoмaнeнoycтoйчивa ĸoнcтpyĸция, издъpжливa нa ĸopoзия и oбopyдвaнa c Ѕеаl & Lосk ™ ycтoйчиви cвpъзĸи.
- Клапан за източване на водата, който може да се свърже с градински маркуч.
- Филтрираща помпа с картушен филтър - 5600 л/ч .
- В комплекта има стълба с височина 107 см и покривало.
- Лесен за монтаж(без необходимост от инструменти)
БАСЕЙН Ф488X122CM BESTWAY 56725
Code: 111417
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 488 см
- HEIGHT : 122.00 см
- CAPACITY LITERS : 19480.00 L
Shipping:
See credit plans
from27.04 €
/
52.89лв.
Interest, fees and APR

10х71.58€
/
10х140.00лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 56725 |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 488 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 19480.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 88.027 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФИЛТЪР ПОМПА,ПОКРИВАЛО,СТЪЛБА |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | Yes |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 491676 |
| COMPATIBLE COVER | 491665 |
| EAN | 6941607311332 |
No documents were found for this product

English 






























