БАСЕЙН 305X61 TANX BESTWAY 561RW
Code: 243896
In stock
Short Description
- POOL TYPE : SECTIONAL
- DIAMETER : 305 см
- HEIGHT : 61.00 см
- CAPACITY LITERS : 3790.00 L
Shipping:
See credit plans
from12.35 €
/
24.15лв.
Interest, fees and APR

10х32.70€
/
10х63.96лв.
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 561RW |
| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 305 см |
| HEIGHT | 61.00 см |
| CAPACITY LITERS | 3790.00 L |
| MATERIAL | ГАЛВАНИЗИРАНА МЕТАЛНА СТЕНА |
| WEIGHT | 41.650 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ALL-YEAR ROUND |
| INCLUDED COVER | Yes |
| INCLUDED GROUND CLOTH | No |
| FILTER PUMP | Yes |
| ChemConnect Dispenser | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE | 485158 |
| EAN | 6941607395011 |
No documents were found for this product

English 


























