БАЛАТУМ BEAUFLOR NOVO LIME OAK 316M 4М
Code: 140311
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- WIDTH : 4000.00 мм
- HEIGHT : 2.40 мм
| Brand | BEAUFLOR |
| MODEL | NOVO LIME OAK 316M 4М |
| COLLECTION | NOVO |
| TYPE | ДОМЕСТИК |
| MATERIAL | PVC |
| CLASS OF USAGE | 22 |
| WIDTH | 4000.00 мм |
| HEIGHT | 2.40 мм |
| WEAR LAYER MM | 0.20 мм |
| DESIGN | LIME OAK 316M |
| PRIMARY UNIT NAME | М2 |
| EAN | 5414866150147 |

English 












