LED АВТО КРУШКИ P21W 1.4 W 6000K OSRAM 7506DWP
Code: 238270
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 12.00 V
- PIECES IN PACKAGE : 2 БР
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | 7506DWP |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| BULB SOCKET | P21W |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | 6000K |
| MAXPOWER-W | 1.4 W |
| EAN | 4062172401210 |
No documents were found for this product

English 













