АПЛИК UFO Е27 D30 RABALUX UFO
Code: 440412
In stock
Short Description
- MODEL : UFO
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЧЕРНО
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | UFO |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | метал/стъкло |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| COLOUR | ЧЕРНО |
| WEIGHT | 0.410 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++, A+, A, B, C, D, E |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX 60W |
| EAN | 5998250351636 |
No documents were found for this product

English 












