АПЛИК КВАДРАТ БЯЛ VIVALUX ADEL
Code: 145198
In stock
Short Description
- MODEL : ADEL
- SERIES : WL721/WH
- SOCKET : G9
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | ADEL |
| SERIES | WL721/WH |
| SOCKET | G9 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 10.70 см |
| WIDTH | 8.00 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА КРУШКА MAX 35W |
| EAN | 3800234850986 |
No documents were found for this product

English 












