АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН PREMIUM 21 V, BATTERY COUNT 2, 1.50 Ah, BAR LENGTH 20.00 см
Code: 242461






The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 21 V
Shipping:
Price: 55.99 €50.39 € / 98.55 лв.
Save: 10 %
| Brand | PREMIUM |
| SAW TYPE | MINI CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 21 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 2 |
| BATTERY CAPACITY | 1.50 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 1.50 Ah |
| BAR LENGTH | 20.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 1.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕЗЕРВОАР ЗА МАСЛО: 30 ML |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800165523546 |
No documents were found for this product

English 















