АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН HUSQVARNA ASPIRE P5-P4A KIT 18 V, BATTERY COUNT 1, 2.50 Ah, BAR LENGTH 13.00 см, BAR LENGTH 12.00 см
Code: 226443
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- BAR SPEED : 5.0 m/s
Shipping:
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | ASPIRE P5-P4A KIT |
| SAW TYPE | MINI CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | ASPIRE P4A |
| BAR LENGTH | 13.00 см |
| BAR SPEED | 5.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 1.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7333377075900 |
No documents were found for this product

English 



















