АКУМУЛАТОР 45AH STARTER 45AH
Code: 491269
In stock
Short Description
- BATTERY CAPACITY : 45.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
| Brand | STARTER |
| MODEL | 45AH |
| BATTERY CAPACITY | 45.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 20.7 X 17.5 X 17.5 CM |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL WARRANTY | ПУСКОВ ТОК 360A |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 360 A |
| EAN | 3800053154128 |
No documents were found for this product

English 






















