| H | B | H1 | B1 | H2 | B2 | L1 | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 167 | 167 | 123 | 123 | 147 | 147 | 5 | 25 | mm |
РЕВИЗИОНЕН ОТВОР VENTS D150x150
Code: 447397
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 167.00 мм
- WIDTH : 167.00 мм
- HEIGHT : 25.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | D150x150 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 167.00 мм |
| WIDTH | 167.00 мм |
| HEIGHT | 25.00 мм |
| EAN | 4823016213181 |
No documents were found for this product

English 












