| H | B | L | мерна единица |
|---|---|---|---|
| 295 | 160 | 11 | mm |
РЕШЕТКА VENTS MV295x160
Code: 447386
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 295.00 мм
- WIDTH : 160.00 мм
- HEIGHT : 11.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | MV295x160 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 295.00 мм |
| WIDTH | 160.00 мм |
| HEIGHT | 11.00 мм |
| EAN | 4823016239990 |
No documents were found for this product

English 












