| L | a | a1 | b | b1 | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 | 55 | 52 | 110 | 107 | mm |
ПЛОСЪК ВЪЗДУХОВОД ПЛОСЪК VENTS 5010
Code: 447417


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 1000.00 мм
- WIDTH : 110.00 мм
- HEIGHT : 55.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | 5010 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| WIDTH | 110.00 мм |
| HEIGHT | 55.00 мм |
| EAN | 4823016207296 |
No documents were found for this product

English 











