КОМПЛЕКТ САКСИИ ЗА РАЗСАД 20БР GARDEN STAR HD-10864
Code: 237165
In stock
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10864 |
| TYPE | САКСИЯ ЗА РАЗСАД |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| LENGTH | 7.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 20 БРОЯ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973833150 |
No documents were found for this product

English 

















