АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER PRO RDP-PBAG20 20 V, TOOL CASE, 125 мм, 4.00 Ah, BATTERY COUNT 1
Code: 230329
Product is out of stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-PBAG20 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 0 - 11500 |
| TOOL CASE | Yes |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | R20 SYSTEM |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 1 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.300 kg |
| EAN | 3800972026582 |
No documents were found for this product

English 




















