АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ EINHELL AXXIO 18/125 18 V, 125 мм, 4.00 Ah, BATTERY COUNT 1
Code: 125274











The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- DISC DIAMETER : 125 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.34 €
/
8.49лв.
Interest, fees and APR

10х11.50€
/
10х22.49лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | AXXIO 18/125 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 8500 |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER X-CHANGE |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 1.590 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.915 kg |
No documents were found for this product

English 



















