Издръжлив и високоефективен за редица задачи
Ъглошлайфът Black&Decker BEG010-QS е идеалният инструмент за рязане на метални тръби, каменни плочи и керамични плочки, както и за грубо шлайфане и отстраняване на ръжда, боя и други.

English 
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BEG010-QS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 710 W |
| DISC DIAMETER | 115 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 12000 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.980 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048704295 |