СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 40X40X100 MM DOMAX KM 14
Code: 470021
In stock
Short Description
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 40.00 мм
- LENGTH : 40.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KM 14 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 40.00 мм |
| LENGTH | 40.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.120 kg |
| EAN | 5907708141149 |
No documents were found for this product

English 












