ПЛАНКА НА ЪГЪЛ 135 ГРАДУСА DOMAX KLR 3
Code: 470027
In stock
Short Description
- WIDTH : 65.00 мм
- HEIGHT : 90.00 мм
- LENGTH : 90.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KLR 3 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 65.00 мм |
| HEIGHT | 90.00 мм |
| LENGTH | 90.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.211 kg |
| EAN | 5907708115287 |
No documents were found for this product

English 












