ПЛАНКА 100Х20 AMIG Модел 505
Code: 138584
In stock
Short Description
- WIDTH : 20.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 505 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152595 |
No documents were found for this product

English 













