ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 60X60X60 MM DOMAX KSO 3
Code: 469994
In stock
Short Description
- WIDTH : 60.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KSO 3 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 60.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.110 kg |
| EAN | 5907708142382 |
No documents were found for this product

English 












