ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 40X40X40 MM DOMAX KSO 2
Code: 469993
In stock
Short Description
- WIDTH : 40.00 мм
- HEIGHT : 40.00 мм
- LENGTH : 40.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KSO 2 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 40.00 мм |
| HEIGHT | 40.00 мм |
| LENGTH | 40.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.040 kg |
| EAN | 5907708142290 |
No documents were found for this product

English 












