ЪГЛОВА ПЛАНКА ДЯСНА 170Х35 ММ AMIG Модел 305
Code: 138599
In stock
Short Description
- WIDTH : 35.00 мм
- LENGTH : 170.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 305 |
| THICKNESS | 2.20 мм |
| WIDTH | 35.00 мм |
| LENGTH | 170.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152748 |
No documents were found for this product

English 













