ЪГЛОВА ПЛАНКА 75X75X17 ММ DOMAX KW 4
Code: 469981
In stock
Short Description
- WIDTH : 17.00 мм
- HEIGHT : 75.00 мм
- LENGTH : 75.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW 4 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 17.00 мм |
| HEIGHT | 75.00 мм |
| LENGTH | 75.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.040 kg |
| EAN | 5907708140043 |
No documents were found for this product

English 












