ЪГЛОВА ПЛАНКА 30X30X30 MM DOMAX KS 1
Code: 469989
In stock
Short Description
- WIDTH : 30.00 мм
- HEIGHT : 30.00 мм
- LENGTH : 30.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KS 1 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 30.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 30.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.030 kg |
| EAN | 5907708140111 |
No documents were found for this product

English 












