АБСОРБАТОР TESY SL 105 2T 60 BL
Code: 220192
In stock
Short Description
- AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED : 483 m3/h
- ENERGY CLASS : D
- NUMBER OF MOTORS : 2
- FILTER TYPE : PERMANENT
Shipping:
See credit plans
from4.17 €
/
8.16лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | SL 105 2T 60 BL |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 483 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 111.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS | 2 |
| MAXIMUM MOTOR POWER | 250 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 63 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS | C |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL | E |
| LIGHTING TYPE | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY | 3.0 W |
| WIDTH | 60.00 см |
| GLASS PANEL | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| NON RETURN VALVE | Yes |
| EAN | 3800879004607 |

English 

















