САБЛЕН ТРИОН BOSCH PSA-700E
Code: 421313
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 710 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 150 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.17 €
/
6.20лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | PSA-700E |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 710 W |
| POWER OUTPUT | 540 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 150 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 2700 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 3165140606578 |
No documents were found for this product

English 












