ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC САМОЗАЛЕПВАЩ 14X14 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 456464
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | СПЕЦИАЛЕН ПРОФИЛ |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 14.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | САМОЗАЛЕПВАЩ |
| EAN | 4001116126222 |
No documents were found for this product

English 











