АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПЕРФОРАТОР STANLEY SFMCH900M22-QW 18 V, 2.00 J, SDS PLUS, BATTERY COUNT 2, 4.00 Ah, TOOL CASE
Code: 241842











The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0-1500
- IMPACT POWER : 2.00 J
- TOOL CASE
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from7.03 €
/
13.75лв.
Interest, fees and APR

10х18.61€
/
10х36.40лв.
Price: 218.99 €186.14 € / 364.06 лв.
Save: 15 %
| Brand | STANLEY |
| MODEL | SFMCH900M22-QW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1500 |
| IMPACT POWER | 2.00 J |
| IMPACT RATE | 5500 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 40 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| TOOL CASE | Yes |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY COUNT | 2 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 2.300 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048728536 |
No documents were found for this product

English 






















