ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ЗЛАТИСТ ДЪБ AS033, 8.00 мм, 31/AC3
Code: 229296





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : AS033
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price m²:
9.20 €5.98 € 11.70 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.37 m²):
21.84 €14.19 € 27.75 лв. Save: 35 %
| Brand | KASTAMONU |
| MODEL | ЗЛАТИСТ ДЪБ |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | AS033 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 197.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | No |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| SECOND UNIT NAME | m² |
| SECOND UNIT RATIO | 2.3740 |
| EAN | 8696681048831 |
No documents were found for this product

English 













