LED ЛИНЕЕН ПОДВИЖЕН СПОТ 6W 4000К ЗА МАГНИТНО-РЕЛСОВ М-Ж D-IL ROUND
Code: 226305
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | D-IL |
| MODEL | ROUND |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 480 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 11.00 см |
| WIDTH | 2.20 см |
| HEIGHT | 9.60 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863681 |
No documents were found for this product

English 











