LED ЛИН. ТЯЛО 18W 4500K IP20 60СМ D-IL
Code: 235059
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1620 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4500 К
- LENGTH : 60.00 см
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1620 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4500 К |
| LENGTH | 60.00 см |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800232866767 |

English 













