LED ПЛАФОН 4X5W 4000K 4X500LM БЯЛ REALITY ROUTE
Code: 220867
In stock
Shipping:
| Brand | REALITY |
| MODEL | ROUTE |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| POWER OF ILLUMINATION | 2400 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| LENGTH | 46.00 см |
| WIDTH | 46.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 30000H ЖИВОТ,НЕ СЕ ДИМИРА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4017807473377 |
No documents were found for this product

English 

















