LED ПЛАФОН 3X5W 4000K 3X500LM ЧЕРЕН REALITY ROUTE
Code: 220872


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Shipping:
| Brand | REALITY |
| MODEL | ROUTE |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| LENGTH | 56.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4017807521757 |
No documents were found for this product

English 
















