ДЪРЖАЧ ЗА СТЕНА/ТАВАН ЗА ВЕЛОСИПЕДИ 150X150X120 MM ALFER ALUMINIUM
Code: 456470
In stock
Short Description
- WIDTH : 150.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 120.00 мм
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| WIDTH | 150.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 120.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ: 20 КГ |
| EAN | 4001116029097 |
No documents were found for this product

English 












