АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР EINHELL GP-BC 36/430 LI 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, CUTTING WIDTH 43.00 см
Code: 235858










The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 43.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.74 €
/
15.14лв.
Interest, fees and APR

10х20.50€
/
10х40.09лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GP-BC 36/430 LI |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| CUTTING WIDTH | 43.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 8.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825679588 |
No documents were found for this product
Your opinion or recommendation is important for us. Write opinion for the product, and for this purpose you should log in to your account or to register

English 




















