КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф130MM, ДЪЛЖИНА 70CM ZVEZDA
Code: 458964
In stock
Shipping:
| Brand | ZVEZDA |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| LENGTH | 70.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.750 kg |
| EAN | 3800225820301 |
No documents were found for this product

English 












