КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф130MM, ДЪЛЖИНА 16CM ZVEZDA
Code: 458953
In stock
Shipping:
| Brand | ZVEZDA |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 13.0 см |
| LENGTH | 16.00 см |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.300 kg |
| EAN | 3800225820271 |
No documents were found for this product

English 












