Качествен термоустойчив двигател
Електрическият ъглошлайф Makita GA5030R е оборудван с качествен двигател с мощност 720 W с изключително високи нива на термоустойчивост, благодарение на който инструмента се справя с всяка задача с лекота.

English 

| Brand | MAKITA |
| MODEL | GA5030R |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 720 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| IDLE SPEED 1/min | 11000 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 3.100 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381808552 |
